مقالات

مقالات

بررسی Corona Renderer

با معرفی نسخه جدید از موتور Corona و شرایط رایگان و آزاد استفاده از آن بر آن شدیم که این موتور را به صورت تخصصی و موشکافانه مورد بررسی قرار دهیم. 
Corona یک موتور رندرینگ رایگان ( چه برای مصارف شخصی و چه مصارف تجاری ) می باشد. این موتور که بر پایه الگوریتم های روز دنیا توسعه داده شده است بسیار سریع، ساده و کارآمد می‌باشد و با توجه به جوان بودن آن از طرفداران بسیار زیادی در دنیا برخوردار شده است. توجه داشته باشید که با توجه به آنکه از نظر کیفیت در سطح موتورهای تراز اول دنیا می‌باشد میتواند به سرعت در میان کاربران رواج پیدا کند.
از آنجایی که این موتور به شدت شبیه Vray می باشد، میتوان آن را با این موتور محبوب مقایسه نمود. در یک کلام باید بگویم که Corona Render بشدت سریع، با کیفیت و آسان می باشد. 
کسانی که با موتور Vray کار کرده‌اند با نهایتاً یک هفته کار میتواند به کرونا مسلط شوند. تعداد پارامترهای این موتور آنقدر کم است که....

اصول شیت بندی معماری

اصول شیت بندی معماری 

 

دراین مقاله سعی شده است که به نکات بسیار کلیدی اشاره شود که تمامیه دانش آموختگان معماری نیازمند دانستن آن هستند. در نظر داشته باشید هر یک از سرفصل هایی که در این مقاله آماده است خود به تنهای یک کتاب چند صد صفحه نیاز دارد تا بتوان بطور کامل و مو شکافانه آن را بیان کرد اما در اینجا تلاش بر این بوده است که چکیده ایی از مهمترین موارد را به شما انتقال دهد.

اصول طراحی معماری در 3D

با سلام خدمت همه دوستان عزیز خودم .
در این مقاله آموزشی تصمیم ندارم Making Of کاری رو توضیح بدم بلکه در نظر دارم پایه و اصول یک معماری سه بعدی (arch Visualization) خوب رو توضیح بدم و همچنین اشتباهات فاحش و مکرری که باعث میشه کار شما به طوری کاملا آشکارا زیر سئوال برود و در اصطلاح بمیرد که این اتفاق تاثیر بدی روی کارنامه کاری شما میگذارد. در بخش اول این مقاله اصول رو توضیح میدهم و در بخش دوم چند کار خوب و بد رو آنالیز میکنم و در بخش آخر هم شروع میکنم به اصلاح کار های ضعیف

50 ایده برای طرحی جلد Portfolio معماری

  

 

یکی از مفاهیم کلیدیی پرزانته معماری بحث ارائه آثار میباشد، البته منظور من از ارائه آثار مباحث سه بعدی سازی نیست بلکه مبحث نحوه نمایش آثار است. به شخصه با وجود تمام پیشرفته های تکنولوژی و وجود تبلت ها در ابعاد و اندازه های مختلف، ولی باز هم نسخه چاپی آثار را بیشتر میپسندم حال چه تک عکس چه دفترچه، یک جورایی حس بیشتری را منتقل میکند، بیننده ارتباط خیلی بهتری با آن بر قرار میکند ، نمیدانم چه سری درآن است هرچند که صفحات نمایشگر ها بسیارشفاف تر میباشند و قابلیت های بیشتری هم دارند اما باز هم این نسخه های چاپی آثار هستند که فضای حسی بیشتری را بوجود میآورند.

سایتهای مرتبط

UP Studio
استودیو پرزانته معماری
 
 

Pooria Abbasi 
آموزش مدلسازی پارامتریک و احجام پیچیده معماری
 

 

درباره سایت :

سایت حاضر در تلاش است به منظور کمک به افراد علاقمند به شاخه پرزانت حرفه ای معماری تا علاوه بر یادگیری از طریق آموزش های ارائه شده از خبر های مربوطه نیز اگاه شوند.

 

FOLLOW ME

          

S5 Box

Tab 9

dsaaaaaaaaaaaaaaaaa

طراحی سایت طراحی سایت بهینه سازی سایت طراحی اپلیکیشن