معرفی فیلم و انیمیشن

فیلم و انیمیشن

Hugo

 

راجر ایبرت یکی از معروف ترین منتقدان هالیوود در مورد هوگو این گونه اظهار نظر کرده که فیلم شبیه هیچ کدام از فیلم های دیگر مارتین اسکورسیزی نیست، اما محبوب ترین کار او در بین فیلم های او خواهد بود.

یک حماسه ی خانوادگی پر هزینه و به سبک دیجیتالی که از بسیاری جهات، حکایت زندگی شخصی خود مارتین اسکورسیزی است .

intrestellar

در مورد  فیلم Interstellar   نقد های فراوانی نوشته شده و فیلم فراتر از آن چیزی است که بخواهیم در اینجا به تمام ابعاد آن بپردازیم . ولی با توجه به رسالت ما در این سایت قصد داریم به وجهی از فیلم بپردازیم که کمتر به آن پرداخته شده است .

شاید بخشی از این فیلم که در حق آن کوتاهی شده و آن طور که باید و شاید به آن پرداخته نشده است ، بخش های مربوط به هنر های دیجیتال باشد . در نقد های منتشر شده نهایتا اشاره ای به جایزه اسکار که فیلم در بخش جلوه های بصری برده می شود و در ادامه به محتوا می پردازند . اما ما در اینجا فقط قصد داریم مقوله های بصری فیلم را مورد بررسی قرار دهیم .

whiplash

whiplash

 

فیلم "whiplash" یکی ازفیلم های قابل تحسین سینمای هالیوود و نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم و برنده 3 جایزه اسکار است .  این فیلم در وبسایت راتن تومیتوز با کسب امتیاز 8.6 از 10 از دیدگاه منتقدین بر اساس 240 نقد، کسب امتیاز 4.5 از 5 از دیدگاه مخاطبین (47000رای)، کسب امتیاز 8.6 از 10 از دیدگاه مخاطبین در وبسایت آی ام دی بی (148000رای) و کسب امتیاز 88 از 100 از دیدگاه منتقدین بر اساس 49 نقد در وبسایت متاکریتیک مورد تحسین شایان توجهی قرار گرفت و از "birdman" هم جایگاه بالاتری یافت.

song of the sea

 

Song 0f the Sea

"روایتی فانتزی از داستان‌های اساطیری ایرلند "

song of the sea  یک انیمیشن فانتزی محصول ایرلند است که توسط تام مور کارگردانی شده است. این انیمیشن به شیوه دستی و سنتی ساخته‌شده و نخستین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در سال  2014 به نمایش عمومی درآمده است  همچنین توانست نامزد دریافت جایزه اسکار به‌عنوان بهترین انیمیشن بلند شود .

 

سایتهای مرتبط

UP Studio
استودیو پرزانته معماری
 
 

Pooria Abbasi 
آموزش مدلسازی پارامتریک و احجام پیچیده معماری
 

 

درباره سایت :

سایت حاضر در تلاش است به منظور کمک به افراد علاقمند به شاخه پرزانت حرفه ای معماری تا علاوه بر یادگیری از طریق آموزش های ارائه شده از خبر های مربوطه نیز اگاه شوند.

 

FOLLOW ME

          

S5 Box

Tab 9

dsaaaaaaaaaaaaaaaaa

طراحی سایت طراحی سایت بهینه سازی سایت طراحی اپلیکیشن