معرفی فیلم و انیمیشن

The Secret Life of Walter Mitty

 

 

The Secret Life of Walter Mitty   

 

والتر میتی، مسئول بخش ظاهرسازی نگاتیوهای یک مجله که بسیار هم در رویا فرو می رود، باید آخرین کاور جلد مجله ای که در آن کار میکند را آماده کند ولی نگاتیو مربوط به آن گم شده است چون….

قبل از تماشای فیلم باید این توصیه را به دوستان بکنم که در هر لحظه از فیلم حتما دقت به نوع رنگ و تصویر داشته باشند . تمام کادر ها کادر های کلاسیک هستند وبه خوبی جلوه گر اصالت بصری کار .

 

 

جلوه های ویژه کار هم اکثرا به عهده استودیو look effects  بوده است که به خوبی از پس کار برآمده . مدیرت لایه های تصویری را بدون نقص به پایان رسانده . صحنه های متعدد و متفاوت بصری مثل رویاهای والتر ، صحنه های کوهستان ، کادر های افغانستان و ... هر چند هیچ ارتباط بصری اولیه ای با هم ندارند ولی به کمک اصلاح رنگ ( color correction  ) و هم چنین تدوین روان و اصیل به خوبی در کنار هم یکدیگر را تکمیل کرده اند و باعث شده اند که دیدن این فیلم را حد اقل به لحاظ بصری به همه دوستان توصیه کنم .

 

فیلم به لحاظ فرم بسیار شیک است واقعا نمی توان این را انکار کرد، استفاده از سکانس های رنگی فراوان، فیلم برداری های فوق العاده و چشم اندازهایی که دل انسان را باز می کنند، ولی همه چیز این نیست، سینما به چیزی بیشتر از این نیاز دارد و در واقع این فیلم بن استیلر یعنی  فیلم The Secret Life of Walter Mitty  درون مایه حقیقی را ندارد. در هر صورت بودجه فیلم ۹۰ میلیون دلار ولی فروش نزدیک به ۱۸۸ میلیون دلار بوده است و رضایت نسبی بینندگان را در پی داشته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایتهای مرتبط

UP Studio
استودیو پرزانته معماری
 
 

Pooria Abbasi 
آموزش مدلسازی پارامتریک و احجام پیچیده معماری
 

 

درباره سایت :

سایت حاضر در تلاش است به منظور کمک به افراد علاقمند به شاخه پرزانت حرفه ای معماری تا علاوه بر یادگیری از طریق آموزش های ارائه شده از خبر های مربوطه نیز اگاه شوند.

 

FOLLOW ME

          

S5 Box

Tab 9

dsaaaaaaaaaaaaaaaaa

طراحی سایت طراحی سایت بهینه سازی سایت طراحی اپلیکیشن