معرفی فیلم و انیمیشن

Paths Of Hate

Paths Of Hate

تماشای paths of hate ، محصول سال 2010 لهستان را به هیچ وجه از دست ندهید . دیدن این انیمیشن کوتاه رو به همه دوستان توصیه میکنم . اثری که قطعا یک شاهکار مفهومی است که به لحاظ فرمی هم کلی حرف برای گفتن دارد .

این اثر توانست عنوان  برگزیده siggraph 2011  ، در بخش کمیک را به خود اختصاص دهد  .

Platige Image یکی از استودیو های موفق در زمینه animation و VFX  است که خیلی اهل سرو صدا و تبلیغات آن چنانی نیست . ولی در سال های اخیر به خوبی ثابت کرده که توانایی رقابت با بزرگان دنیای CG  را دارد .

 

 اگر فرآیند و مراحل نصب 3DsMax  را از سالهای گذشته به خاطر داشته باشید ، هنگام نصب تصاویری از نمونه کار های کاربران این نرم افزار به عنوان شاخصه های توانایی شبیه سازی این نرم افزار به نمایش در می آمد . حالا نکته جالب اینجاست که اغلب این نمونه کار ها ، محصول Platige Image است .

کمپانی Autodesk  همیشه برای تبلیغات نرم افزار 3DsMax اشاره ای به کار ها و توانایی های این استودیو داشته است . این اتفاق با ساخت مستندی کوتاه از این استودیو با نام Platige Image and 3ds Max The Essential Tool for a Fast and Evolving World کامل شد که خود این مستند هم توسط کمپانی Autodesk  تهیه شده .

نکته ای که میتواند برای ما جالب توجه باشد این است که تمامی کار های Platige Image تا به امروز در محیط نر افزار 3DsMax  ساخته شده اند . تمام فرایند مدل سازی و انیمیشن . در بخش رندرینگ هم این استودیو از موتور رندر V-ray  استفاده می کند که نمونه کار های Platige Image بین دموریل های Chaos Group به خوبی نشانگر این قضیه است . بخش کامپوزیت کار هم به عهده نرم افزار Nuke  بوده .

نویسنده و کارگردان این اثر Damian Nenow ، متولد سال 1983 و فارغ التحصیل رشته انیمیشن و جلوه های ویژه است که از سال 2006 به Platige Image پیوسته و تا امروز کارگردانی 3 اثر را بر عهده داشته :

The Aim 2005

The great escape 2006

Path of hate 2010

شیوه خاص نگرش او به همراه تسلط او به نر افزار های شبیه سازی موجب خلق نوع خاصی از نور و رنگ در کار های او شده است و باعث هر چه خاص تر و "پیچیدگی مفهومی" بیشتر در عین سادگی پردازش کار های او شده است .

و در آخر هم به همه عزیزان توصیه می کنم که در زمان تماشای فیلم به نوع مدیریت بافت ها و نوع شبیه سازی ذرات توجه ویژه داشته باشند که با روش های مرسوم این کار تا حدی متفاوت است . این تفاوت هم به لحاض مفهومی با اثر در تطابق کامل است و هم به خوبی در کاهش زمان رندر مفید واقع شده است .

فراموش نکنید که بستر تمام اتفاقات این انیمیشن در محیط نرم افزار 3DsMax  ساخته شده . 

لینک پخش آپارات 

 

BreakDowns

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایتهای مرتبط

UP Studio
استودیو پرزانته معماری
 
 

Pooria Abbasi 
آموزش مدلسازی پارامتریک و احجام پیچیده معماری
 

 

درباره سایت :

سایت حاضر در تلاش است به منظور کمک به افراد علاقمند به شاخه پرزانت حرفه ای معماری تا علاوه بر یادگیری از طریق آموزش های ارائه شده از خبر های مربوطه نیز اگاه شوند.

 

FOLLOW ME

          

S5 Box

Tab 9

dsaaaaaaaaaaaaaaaaa

طراحی سایت طراحی سایت بهینه سازی سایت طراحی اپلیکیشن